IT Poslovi besplatna berza IT poslova u Srbiji

(npr. "ajax" "dizajner" "beograd" "php")

577

pregleda

Plaćena praksa za Asp.Net web developer

od Đorđe Cvetković u Novi Sad
Web studio Dewebeloper koji razvija web aplikacije razlicitog tipa (web shopove, aukcije) nudi priliku zainteresovanim kanditatima za obavljane prakse u oblasti razvoja web aplikacija.
Ako želite usavršavanje u ovoj oblasti a raspolažete sa osnovnim znanjima vezanim za razvoj web aplikacija pozivamo vas da se prijavite.

Opis posla:
Tokom prakse praktikant prolazi kroz ceo proces izrade projekta, od pisanja upita nad bazom podataka do izrade UI/UX zadataka.

Zahtevi:
Potrebno je osnovno znanje OOP, takode, osnovno znanje html, css, jaavascripta. Poznavanje AngularJS ili KnockoutJS je prednost.

Uslovi:
Radno vreme od 09:00 do 16:00 u našim prostorijama u Futogu. Trajanje prakse od 3 do 6 meseci. Kandidat/i koji zadodovlji dobija stalno zaposlenje.

CV možete poslati na adresu: dewebeloper@gmail.com
Objavljen od 30 Nov Pogledano 577 puta
« Povratak na kategorije Da li je ovo neispravan posao? Prijavi! Preporuci prijatelju