SALES MANAGER za Srbiju kod ATIA doo / IT Poslovi

IT Poslovi besplatna berza IT poslova u Srbiji

(npr. "ajax" "dizajner" "beograd" "php")

Ovaj posao je objavljen pre vise od 40 dana, mozda vise nije aktivan!

1021

pregleda

SALES MANAGER za Srbiju

od ATIA doo (Bilo gde)
ATIA doo je kompanija koja pruža usluge iz tri osnovna domena:
1. Razvoj aplikativnih rješenja (informacionih sistema)
2. Informaciona sigurnost
3. Poslovno savjetovanje (ISO Standardi)

Trenutno smo u potrazi za SALES MANAGER-om (Komercijalnim Predstavnikom) za teritoriju Republike Srbije.

Osnovni opis posla:
• Pronalazak novih zainteresiranih korisnika
• Sklapanje ugovora sa novim zainteresiranim korisnicima

Uslovi rada:
• Fiksna plaća + postotak za svaku novu uspješnu prodaju
• Konstantno povećanje plaće
• Prilika za stalnim i kontinuiranim napredovanjem

Potrebni uslovi za konkurs na poziciju:
• Minimalno 8 godina radnog iskustva
• Minimalno 3 godine radnog iskustva na nekoj menadžerskoj poziciji
• Dokaz da kandidat posjeduje široku mrežu poslovnih kontakata na teritoriji Republike Srbije

Prednost:
• Prednost će biti data onim kandidatima koji posjeduju firmu, obrt ili agenciju (vlasnici su neke firme, obrta ili agencije)

Kandidati trebaju poslati CV-eve (biografije) na e-mail: info@atia.ba
Objavljen od 18 Feb Pogledano 1021 puta
« Povratak na kategorije Da li je ovo neispravan posao? Prijavi! Preporuci prijatelju