IT Poslovi besplatna berza IT poslova u Srbiji

(npr. "ajax" "dizajner" "beograd" "php")

512

pregleda

Potreban Asp.Net Junior web developer

od dewebeloper u Novi Sad

Web studio Dewebeloper koji razvija web aplikacije različitog tipa (web shopove, aukcije, poslovni softver) želi da nade .NET Junior Developera sa 0-2 godine iskustva.
Potreban je čovek/žena koji će uz kvalitetne taskove i mentorisanje sa naše strane uložiti želju da nauči i napreduje.

Opis posla:
Kandidat će proći kroz ceo proces izrade projekta, od pisanja upita nad bazom podataka do izrade UI/UX.

Zahtevi:
Potrebno je osnovno znanje OOP, C#, ASP.Net MVC, takođe, osnovno znanje Html, CSS, JavaScripta.
Poznavanje AngularJS ili KnockoutJS je prednost.

Uslovi:
Radno vreme od 09:00 do 16:00 u našim prostorijama u Futogu.

Pitanja i CV možete slati na adresu: djordje@dewebeloper.com

Objavljen od 27 Mar Pogledano 512 puta
« Povratak na kategorije Da li je ovo neispravan posao? Prijavi! Preporuci prijatelju