IT Poslovi besplatna berza IT poslova u Srbiji

(npr. "ajax" "dizajner" "beograd" "php")

Ovaj posao je objavljen pre vise od 40 dana, mozda vise nije aktivan!

470

pregleda

SEO specijalista

od PopArt Studio (Bilo gde)

PopArt studio je SEO agencija iz Novog Sada i Beograda koja se, pored veb dizajna i programiranja, bavi marketingom na internetu, društvenim mrežama i oglašavanjem na Guglu. Kako bismo proširili tim zadužen za optimizaciju sajtova, u potrazi smo za iskusnim stručnjakom za SEO.

Lokacija: Beograd i Novi Sad

ZADUŽENJA:
- optimizacija vebsajtova
- komunikacija s klijentima
- prilagođavanje kôda sajtova
- poštovanje pravila pretraživača
- poštovanje pravila prirodne pretrage (tzv. organski SEO)
- praćenje glavnih tokova i nastojanja u oblasti optimizacije
- izgradnja mreže linkova (eng. link building)
- saradnja s timom za optimizaciju
- saradnja s ostalim timovima (veb dizajn, veb programiranje, društvene mreže)

ŠTA OČEKUJEMO OD KANDIDATA:
- iskustvo u optimizaciji sajtova
- iskustvo u radu s klijentima
- veštine poslovne komunikacije
- odlično poznavanje srpskog i engleskog jezika (pisanje i govor)
- rad u alatima za optimizaciju (Google Analytics, Keyword Planner, PageSpeed, Google Webmaster Central)
- HTML/CSS
- poznavanje rada na platformi WordPress

PLUS AKO VEĆ IMATE:
- sopstveni blog ili sajt
- iskustvo u radu na platformi WordPress
- iskustvo u pravljenju sajtova
- osnove PHP-a, JS-a
- iskustvo u radu s alatima: AdWords, Google trends, Ahrefs, Moz, Small SEO tools, SEO SpyGlass, Copyscape, SEM rush
- sposobnost prenošenja znanja na druge
- želja za daljim usavršavanjem i učenjem
- odlične analitičke sposobnosti
- poznavanje platforme WooCommerce ili drugih platformi za internet prodavnice
- poznavanje protokola Open graph i Twitter cards, kao i markacije Schema.org
- znanje nemačkog jezika
- iskustvo u radu sa inostranim klijentima
- dobre veštine pregovaranja
- sposobnost prihvatanja pozitivne i negativne kritike
- položen ispit za oglašavanje na Guglu – AdWords

ŠTA NUDIMO:
- stalna radna pozicija
- odgovarajuća plata
- 40 radnih sati sedmično (radno vreme: 8.00-16.00, bez prekovremenog rada)
- isključivo rad iz kancelarije u Novom Sadu ili u Beogradu
- timske aktivnosti
- odlično radno okruženje
- pozitivan tim
- dobra atmosfera bez pritiska
- zanimljivi projekti iz raznih oblasti poslovanja
- mogućnost daljeg napretka i stalnog učenja

Ako vam gorenavedeno deluje primamljivo, pošaljite nam svoju radnu biografiju (CV) sa portfoliom (primere optimizacije sajtova vaših klijenata za određene ključne reči i rezultate koje ste postigli) na imejl adresu careers@popwebdesign.net i recite nam zašto baš vi treba da se pridružite našem timu.

Važna napomena – u naslovu mejla obavezno napisati: Stručnjak za SEO.

Ukoliko ste početnik koji tek kreće da se upoznaje sa optimizacijom sajtova, ovaj oglas možda nije za vas. Nastavite da pratite naš sajt i blog jer će u budućnosti biti otvorene i druge slične pozicije prilagođene vašem znanju i iskustvu.

U najuži izbor ući će kandidati koji poseduju određeno radno iskustvo i reference.

Rok za prijave: 20. maj 2018.

Očekujemo vaše prijave!

Objavljen od 10 May Pogledano 470 puta
« Povratak na kategorije Da li je ovo neispravan posao? Prijavi! Preporuci prijatelju