IT Poslovi besplatna berza IT poslova u Srbiji

(npr. "ajax" "dizajner" "beograd" "php")

279

pregleda

Graficki dizajn

od Advertise Design u Nis
Opis posla
Grafički dizajn i obrada fotografija
Priprema fajlova za različite tipove štampe
Praćenje procesa proizvodnje do finalnog proizvoda
Komunikacija sa klijentima u vezi proizvoda koje nudimo
Brza,efikasna i kreativna rešenja na osnovu potreba klijenata
Kreativnost, preciznost u radu,komunikativnost…

Šta nudite kandidatima
Nudimo dobre radne uslove sa mogućnošću razvoja i napredovanja, i rad u zdravom i dinamičnom okruženju u stabilnoj kompaniji.

Uslovi rada i ostali uslovi:
Poznavanje grafickih programa CorelDraw, Photoshop, Illustrator
Sposobnost rada pod pritiskom i u veoma kratkim rokovima
Posvećenost poslu i poštovanje rokova
Preciznost, brzina, marljivost i tačnost u radu

Pošaljite vaš CV na sledeću email adresu: jelena@advertise-design.com
Objavljen od 03 Nov Pogledano 279 puta
« Povratak na kategorije Da li je ovo neispravan posao? Prijavi! Preporuci prijatelju