IT Poslovi besplatna berza IT poslova u Srbiji

(npr. "ajax" "dizajner" "beograd" "php")

Ovaj posao je objavljen pre vise od 40 dana, mozda vise nije aktivan!

1224

pregleda

Web developer

od Pansport DOO (Bilo gde)
Opis posla:

Održavanje portala/web shop-a
Razvoj sajta
Poznavanje SEO standarda i implementacija istih
Rad sa fleksibilnim radnim vremenom od kuće

Obaveze i uslovi:

Najmanje SSS
Programersko iskustvo u Drupal framework-u

Prednost imaju studenti tehničkog usmerenja, sa iskustvom u programiranju i radu u Drupal Framework-u.

Svi zainteresovani kandidati treba da pošalju svoju radnu biografiju, sa opisom projekata na kojima su do sada radili, a koji su relevantni za traženu poziciju. Prijave slati na e-mail adresu info@pansport.eu najkasnije do 15.12.2018. godine.

Kandidati koji budu prošli u uži krug selekcije će biti kontaktirani putem email-a ili telefonom.
Objavljen od 10 Dec Pogledano 1224 puta
« Povratak na kategorije Da li je ovo neispravan posao? Prijavi! Preporuci prijatelju