IT Poslovi besplatna berza IT poslova u Srbiji

(npr. "ajax" "dizajner" "beograd" "php")

Ovaj posao je objavljen pre vise od 40 dana, mozda vise nije aktivan!

995

pregleda

Potreban Sales manager

od Popart Studio u Novi Sad
PopArt studio traži pojačanje! U potrazi smo za menadžerom prodaje (eng. sales manager) koji će pojačati naš tim i doprineti razvoju kompanije.

Lokacija: Novi Sad

KO SMO MI

PopArt studio je digitalna agencija koja se bavi web developmentom i dizajnom. Osnovana u Novom Sadu 2010. godine i sa novootvorenom kancelarijom u Beogradu, agencija teži da u narednom periodu proširi kapacitete i pruži dobre uslove za rad.

Trenutno smo u potrazi za menadžerom prodaje koji će održavati konkakt s postojećim klijentima, pratiti projekte od ponude do naplate, sarađivati s menadžerom projekata i tražiti prilike za unapređenje poslovanja.

OPIS POSLA

Komunikacija sa klijentima (usmena i pismena)
Predstavljanje usluga (veb dizajn, veb programiranje, grafički dizajn, SEO, digitalni marketing)
Održavanje dobrog odnosa sa poslovnim klijentima
Saradnja s menadžerom projekata ili samostalno vođenje projekata
Briga o prodajnom postupku (od ponude do naplate)
Upravljanje vremenom (dizajn, programiranje)
Isporuka dogovorenih rešenja
Praćenje tržišta i unapređenje poslovanja

ŠTA OČEKUJEMO OD KANDIDATA

Odlično poznanje engleskog jezika (na nivou C1 ili C2)
Prethodno iskustvo u radu ili saradnji sa kompanijama iz IT sektora (prednost će imati kandidati koji poseduju predznanje iz navedenih oblasti poslovanja naše agencije)
Završen fakultet ili viša škola iz oblasti menadžmenta, programiranja, grafičkog dizajna ili marketinga. Iako više cenimo sposobnosti od diplome, neophodno je dobro poznavanje oblasti kojima se bavimo, kao i samih procesa u poslovanju.
Odgovornost i predanost poslu
Odlične analitičke sposobnosti
Odlične veštine komunikacije (usmene i pismene)
Odlične pregovaračke sposobnosti
Organizacione sposobnosti

ŠTA NUDIMO

Mogućnost profesionalnog razvoja i unapređenja u svakom smislu
Stalno zaposlenje
Klizno radno vreme
Rad iz kancelarije u Novom Sadu
Učešće u promociji i razvoju firme, kao i pojedinca
Edukacije
Zajedničke aktivnosti

KAKO SE PRIJAVITI

Radnu biografiju (CV), portfolio, poslati uz prateće pismo na imejl adresu careers@popwebdesign.net do 01. januara 2019.
Samo će kandidati koji budu ušli u najuži izbor biti pozvani na intervju.
Moguć je jedino rad iz kancelarije u Novom Sadu.
Hvala unapred na prijavama!

PopArt Studio d.o.o. Novi Sad

Objavljen od 23 Dec Pogledano 995 puta
« Povratak na kategorije Da li je ovo neispravan posao? Prijavi! Preporuci prijatelju