IT Poslovi besplatna berza IT poslova u Srbiji

(npr. "ajax" "dizajner" "beograd" "php")

Ovaj posao je objavljen pre vise od 40 dana, mozda vise nije aktivan!

822

pregleda

Magento developer

od Smart Web d.o.o. u Beograd

Zaduženja

Razvoj i implementacija softverskih rešenja baziranih na Magento platformi;
Proširivanje funkcionalnosti Magento platfrome razvojem novih ekstenzija i integracijom koda iz drugih izvora;
Održavanje i ažuriranje Magento prodavnica u skladu sa najnovijim verzijama;
Učešće u zajedničkom osmišljavanju i primeni novih rešenja.

Uslovi

Najmanje dve godine iskustva u web development-u (PHP);
Najmanje dve godine iskustva u radu sa Magento platformom;
Iskustvo sa web servisima (SOAP / REST / JSON);
Iskustvo sa Apache ili Ngix web serverima;
Iskustvo sa front-end tehnologijama (HTML, CSS, JavaScript).

Šta mi nudimo:

Priliku za konstantno profesionalno usavršavanje
Svakodnevne poslovne izazove uz dinamičan tim mladih entuzijasta
Razvoj, edukacije i obuke vezane za bazični deo posle
Sjajne kolege, otvorenu i zabavnu radnu atmosferu

Početna plata od 150.000 - 200.000 RSD
Objavljen od 06 Apr Pogledano 822 puta
« Povratak na kategorije Da li je ovo neispravan posao? Prijavi! Preporuci prijatelju