IT Poslovi besplatna berza IT poslova u Srbiji

(npr. "ajax" "dizajner" "beograd" "php")

Ovaj posao je objavljen pre vise od 40 dana, mozda vise nije aktivan!

1448

pregleda

Posao u Informativnom centru Rektorata Univerziteta u Beogradu - tri pozicije

od Univerzitet u Beogradu u Beograd
Poslodavac/organizacija Univerzitet u Beogradu, Informativni centar Univerziteta u Beogradu
Pozicija Konkurs za prijem lica u radni odnos na određeno vreme
Broj mesta 3
Lokacija Beograd
Opis

Univerzitet u Beogradu – Informativni Centar (ICUB) otvara konkurs za prijem 3 lica u radni odnos na određeno vreme radi zamene privremeno odsutnih radnika u Informativnom centru Univerziteta u Beogradu

ICUB POZICIJA 1

Opis poslova:

- razvoj Internet sajta Univerziteta u Beogradu (programiranje, dizajn i ažuriranje sadržaja)
- integracija Internet prezentacije sa informacionim sistemom Univerziteta u Beoogradu
- optimizacija za pretraživače (SEO)
- praćenje i izveštavanje o radu Web sajta
- ostale poslove vezane za razvoj Internet sajta

Potrebna znanja:

- PHP, MySQL, HTML, javascript
- PHP i front-end frejmvorci, CMS sistemi, WordPress, SEO, Google Analytics

Obrazovanje:

Završen Elektrotehnički, Matematički ili Fakultet organizacionih nauka Univerziteta u Beogradu (računarski/informacioni smer)

ICUB POZICIJA 2

- Analiza korisničkih zahteva i izrada funkcionalne specifikacije softvera
- Projektovanje informacionog sistema Univerziteta
- Dizajn korisničkog interfejsa
- Integracija informacionog sistema Univerziteta sa sistemima fakulteta članica i Internet sajtom
- Koordinacija svih učesnika u razvoju informacionog sistema
- Praćenje rada informacionig sistema
- Podrška korisnicima informacionog sistema
- Dokumentovanje informacionog sistema
- Ostali poslovi vezani za razvoj informacionog sistema

Projektovanje informacionih sistema, proces razvoja softvera, baze podataka, programiranje

ICUB POZICIJA 3

- Projektovanje i razvoj informacionih servisa za analizu i izveštavanje
- Integracija informacionog sistema Univerziteta sa informacionim sistemima fakulteta članica
- Napredna analiza posećenosti sajta i rangiranja Univerziteta
- Projektovanje i razvoj naprednih informacionih servisa
- Kontinuirano praćenje kvaliteta informacionog sistema
- Ostali poslovi vezani za razvoj informacionog sistema univerziteta

- Informacioni sistemi, statistika, analiza podataka, programiranje
- Java, Big data tehnologije, mašinsko učenje

Uslovi

pogledati iznad uslove za svaku poziciju
Način prijave

Poslati CV i linkove ka konkretnim projektima koje je kandidat radio na email: zoran.sevarac@rect.bg.ac.rs,

u cc. dodati prijava@razvojkarijere.bg.ac.rs,

u subject-u molimo navedite za koju se poziciju prijavljujete (npr. ICUB POZICIJA 1).
Objavljen od 26 Jan Pogledano 1448 puta
« Povratak na kategorije Da li je ovo neispravan posao? Prijavi! Preporuci prijatelju