IT Poslovi besplatna berza IT poslova u Srbiji

(npr. "ajax" "dizajner" "beograd" "php")

Ovaj posao je objavljen pre vise od 40 dana, mozda vise nije aktivan!

910

pregleda

CCNA inženjer

od Marija u Beograd
Zbog povećanja obima posla, raspisujemo konkurs za sledeće radno mesto: CCNA- INŽENJER TEHNIČKE PODRŠKE

COM-4T DOO BEOGRAD RASPISUJE KONKURS ZA RADNO MESTO

Uslovi:

Cisco CCNA sertifikat (obavezan uslov)
VII stepen stručne spreme, inženjer telekomunikacija
Minimum 2 godine relevantog iskustva u oblasti računarskih i telekomunikacionih mreža
Odlično znanje engleskog jezika
Vozačka dozvola B kategorije, aktivan vozač
Opis posla:

Implementacija tehničkih rešenja,
Podrška korisnicima nakon implementacije sistema
Učestvovanje u projektima odžavanja postojećih rešenja
Stalno stručno usavršavanje u cilju boljeg poznavanja tehnologija
Nudimo:

Stimulativnu zaradu po jasno određenim kriterijumima
Mogućnost stalnog usavršavanja i profesionalne edukacije, obuke i sertifikate
Rad na najnovijim tehnologijama
Rad u stručnom timu kompanije sa visoko sertifikovanim inženjerima
Rad u mladom, energičnom timu
Perspektivnu radnu sredinu
Kako se prijaviti?

Prijave se vrše slanjem CV-a na engleskom i srpskom jeziku (obavezan CV na oba jezika) na info@com-4t.rs do 1.novembra 2016. Sve prijave će biti tretirane strogo poverljivo.
Objavljen od 16 Oct Pogledano 910 puta
« Povratak na kategorije Da li je ovo neispravan posao? Prijavi! Preporuci prijatelju