IT Poslovi besplatna berza IT poslova u Srbiji

(npr. "ajax" "dizajner" "beograd" "php")

Ovaj posao je objavljen pre vise od 40 dana, mozda vise nije aktivan!

1767

pregleda

iOS / Android developer

od VCA d.o.o. u Beograd
Kompanija “VCA d.o.o” iz Beograda je nezavisna konsultantska kuća sa internacionalnim korenima.
Za jednu od oblasti našeg poslovanja, trenutno tražimo talentovane

iOS/Android Developer-e
Za radno mesto u Beogradu ili Kragujevcu

Opis primarnih zaduženja:
• Rad na prilagođavanju softverskog rešenja kompanije i daljem razvoju rešenja za iPhone/Android platforme
• Uska saradnja sa Development timom koji razvija softversko rešenje kompanije
• Povezivanje SQL baze podataka za mobilni telefon sa postojećom bazom i izvlačenje podataka potrebnih za mobilnu aplikaciju
• Uska saradnja sa dizajn timom, razvoj UI/UX u skladu sa dizajnerskim nacrtima
• Učestvovanje u osmišljavanju novih funkcionalnosti i specfikacija proizvoda, uska saradnja sa menadžmentom
Uslovi:
• Visoka stručna sprema iz IT oblasti
• 2+ godine profesionalnog iskustva sa Objective C / Swift i iOS razvojnim alatima
• Poznavanje Web servisa (REST, XML/JSON), iskustvo u radu sa remote podacima
• Iskustvo u razvoju Android aplikacija, iskustvo sa Android SDK
• Iskustvo sa Java / C#
• Dobro poznavanje SQL-a
• Iskustvo u korišćenju third party biblioteka i API-ja
• Osnovno poznavanje Adobe Photoshop-a i Adobe Ilustrator-a
• Veoma dobro poznavanje engleskog jezika, govornog i pisanog
• Sposobnost za rad u timu kao i samostalno
• Visoka radna etika i radne navike
• Sklonost ka visokokvalitetnom korisničkom iskustvu
• Poznavanje osnovnih principa za memory management prilikom razvoja aplikacija za mobilne telefone
• Prednost je iskustvo u razvoju i radu na velikim projektima sa velikim protokom podataka i složenom arhitekturom, iskustvo u pisanju optimizovanih algoritama

Mi nudimo:
• Rad u međunarodnom okruženju
• Radno mesto na neodređeno sa punim radnim vremenom
• Dobre radne uslove, obezbeđen ručak
• Pravovremena isplata ličnih primanja i poreza
Ako smatrate da ste odgovarajuća osoba za ovu poziciju i ako želite da radite u kompaniji koja brzo raste i ima internacionalnu atmosferu, molimo pošaljite nam Vaš CV sa naznakom “iOS/Android Developer” i motivaciono pismo, kao i naznaku za koji grad se prijavljujete. Prilikom prijave poželjno je dostaviti i portfolio dosadašnjih aplikacija za mobilne telefone.
Rok za prijave je 04.08.2017.
Samo kandidati koji uđu u uži izbor biće kontaktirani.

Objavljen od 13 Jul Pogledano 1767 puta
« Povratak na kategorije Da li je ovo neispravan posao? Prijavi! Preporuci prijatelju