IT Poslovi besplatna berza IT poslova u Srbiji

(npr. "ajax" "dizajner" "beograd" "php")

Ovaj posao je objavljen pre vise od 40 dana, mozda vise nije aktivan!

647

pregleda

HostJedi traži Senior PHP programera iz Novog Sada

od HostJedi u Novi Sad
HOSTJEDI traži osobu sa odličnim poznavanjem PHP-a, ali i poznavanjem JavaScript-a i MySQL tehnologija, koja je spremna da porazgova sa nama o OpenCart-u i Magento e-commerce sistemima.

Sigurno se sada pitaš “Koja će biti moja zaduženja?” Od tebe očekujemo:

- izradu i ažuriranje dinamičnih sajtova
- izradu i ažuriranje web aplikacija i API-ja
- konstantan rad na unaprađivanju postojećih funkcija web sajta
- unapređenje postojećih aplikacija i inovacija istih

Kako bi uspeo u ovim aktivnostima predpostavljamo da se odlično snalaziš u:

- objeknom orjentisanju i strukturnom programiranju u PHP-u
- MVC modelima
- web standardima
i shodno tome imaš dobro znanje engleskog jezika.

Ono što kao novi član našeg tima možeš da očekuješ jesu često izazovni i novi projekti, prijatni uslovi za rad, kao i odlični finansijski uslovi ukoliko pokažeš odličan nivo znanja.

Sa druge strane, ono što mi očekujemo od člana tima jesu svakako spremnost na usavršavanje i napredak, poštovanje zadatih rokova, inovativnost i timski rad.

Ukoliko u svemu ovome vidiš sebe i želiš da sarađuješ sa nama od ponedeljka do subote (7 radnih časova dnevno), pošalji nam svoj CV i portofolio na contact@hostjedi.com.

Čekamo te!
Objavljen od 07 Oct Pogledano 647 puta
« Povratak na kategorije Da li je ovo neispravan posao? Prijavi! Preporuci prijatelju